Boosted Ad Maker by Lightricks v1.8.5 MOD APK (Premium/Unlocked) Free For Android

1.8.5

Download APK
4.5/5 Votes: 84,646
Developer
Lightricks Ltd.
Version
1.8.5
Updated
May 30, 2022
Requirements
8.0 and up
Size
77M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Boosted Ad Maker by Lightricks v1.8.5 MOD APK (Premium/Unlocked):

Markanız veya firmanız için dikkat çekici videolar oluşturmayı şablonlarıyla kolay hale getiren video hazırlama editörü Lightricks’den Boosted ile sosyal medya pazarlamanızı güçlendirin!

Sektörün en yaratıcı resimli video hazırlama programıyla şirketinizin sosyal medya videolarını birer sanat eserine dönüştürün.

Öne çıkan dikkat çekici videolar ile firma reklamınızı yapın ve markanızı güçlendirin. Video şablonlarını kullanarak birkaç dokunuşla markanızın advertising seviyesini artıracak harika geçişli videolar hazırlayabilirsiniz!

Boosted video hazırlama programı, profesyonel video oluşturma aracı olup kolayca promo videolar hazırlamanızı sağlar.

YouTube veya Vimeo için geçişli bir video, şirketinizin pazarlama gücünü artırmak için bir tanıtım videosu ya da sosyal medya reklam videosu oluşturmanız gerekiyorsa, işte aradığınız uygulama. Benzersiz ve dinamik içerik şablonlarımız sitenizin ziyaretçi sayısını artıracak, marka yaratmanızı sağlayacak ve pazarlama seviyenizi en üst düzeye çıkaracaktır.

Geçişli video yapma programımız ile sadece birkaç adımda, markanızı sosyal medyada öne çıkaracak muhteşem renk ve geçiş efektleri kullandığınız dinamik ve yaratıcı bir video oluşturabilirsiniz.

TÜM İŞLETMELER İÇİN İDEAL:

Boosted müzikli video yapma programı ile işletmeniz, markanızı geliştirmek ve yeni müşteriler çekmek için tanıtım içerikleri, pazarlama amaçlı içerikler oluşturabilir. Boosted slayt yapma programı, birleştirme yapılan içerikler ile tüm işletmelerin hedeflerine ulaşmasına ve markalarının onlineda tanınmasına yardımcı olur!

NASIL ÇALIŞIR:

Video şablonu seçin – Boosted editör galerisinden seçebilirsiniz. Örneğin işletmenize uygun bir seçenek olabilir. İstediğiniz video formatını seçin.

YouTube, Vimeo ve daha fazlası için sosyal medya gönderileri, reklam videoları, intro ve outro videoları oluşturabilirsiniz!

Özelleştirin! Müzik, video efektleri ve çok daha fazlasını kullanın!

Farklı yazı tiplerini deneyin ve dilerseniz projenize kendi görsellerinizi ekleyin.

Yaratıcı, yüksek çözünürlüklü içeriklerinizi oluşturduktan sonra doğrudan İnstagram, Fb ve diğer sosyal medya akışlarına aktarın ve paylaşın.

İŞLETME SAHİPLERİ NEDEN VİDEO EDİTÖRÜ TERCİH EDİYOR:

Gelişmiş video efektleri, müzikli slayt yapma programı ve içerik birleştirme seçenekleri sosyal medya için kolayca içerikler oluşturmanızı sağlar.

Geçişli efektlerin eklendiği içerikler yüksek trafik çeker, göze çarpar ve tüm sosyal medya platformları için kolayca optimizasyon yapabilme fırsatı sunar.

Birleştirme yapılan ve efektleri eklediğiniz içerikler ile şirketinizin pazarlama stratejisini ve marka görünürlüğünü iyileştirin, müşteri kitlenizi artırın ve sosyal medyada dikkat çekin –elbette kitlenizi eğlendirecek geçişli videolar yapmayı da unutmayın!

Programı kullanarak şirketinizin on-line reklamını kolayca yapın ve tüm sosyal medya platformlarında etkileşimini arttırın! İçerik seçenekleri sonsuzdur – tanıtım içerikleri, nasıl yapılacağı, açıklayıcılar, tutorialler hakkında müzikli slayt yapma yada sanatsal geçişli videolar oluşturabilirsiniz.

Boosted, markanızın pazarlamasını üst seviyeye çıkarmak için ihtiyacınız olan tüm birleştirme araç ve şablonları sunar.

Şirket ürünlerinin reklamını yapmak, markanızın pazarlamasını bir üst düzeye çıkarmak ve sosyal medya şablonlarıyla yaratıcı olmak için Boosted geçişli ve müzikli slayt yapma programını kullanın!

Tüm şablonlara SINIRSIZ erişim için Boosted Premium aboneliğinizi başlatın. Sorularınız mı var? [email protected]

Boosted, birçok video ve fotoğraf düzenleyici çözümü sunan Lightricks Inventive Suite uygulamasıdır. Bunlardan bazıları:

– Facetune2: Profesyonel Selfie Editörü

– Motionleap: Hareketli 3D Görseller

– Lightleap: Profesyonel Foto Düzenleyici

– Videoleap: Video Düzenleme Programı

Contact us:

Feel free to contact us if you have any suggestions or queries Please proceed to ship suggestions or queries regarding the application.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *